wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » druk offsetowy

druk offsetowy

alt
Druk offsetowy jest wiodącą techniką druku, pozwalającą na szybki wydruk w kolorze,
w dużym nakładzie oraz krótkim czasie.

Drukujemy maksymalnie do formatu B1,
na różnych rodzajach papieru:
  • samokopia,
  • offset,
  • kreda,
  • karton.
Posiadamy bogato wyposażony park maszyn pracujących wyłącznie na certyfikowanych środkach chemicznych i materiałach poligraficznych.

Nasi drukarze to pracownicy o bogatym
i długoletnim doświadczeniu zawodowym. Potrafią sprostać zleceniom nietypowym, wymagającym kreatywnego myślenia.

Oprócz maszyn drukujących, posiadamy urządzenia do sztancowania, numeracji
oraz perforacji. Naszym drukom zapewniamy oprawę introligatorską - składanie, falcowanie, szycie, klejenie, oprawę miękką i twardą. 
 
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
WchodzęRezygnuję