1 » o firmie2

o firmie

alt
Jesteśmy firmą produkcyjno - handlową, ukierunkowaną na produkcję poligraficzną. Działalność swoją rozpoczęliśmy w 1994r.
W firmie beta-druk stawiamy na przyjazną współpracę, profesjonalizm i konsekwencję
w działaniu. Ciągłe inwestycje w maszyny poligraficzne, urządzenia introligatorskie
i specjalistyczne przyrządy umożliwiają
nam wykonywanie różnorodnych, często nietypowych zamówień.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów końcowych. Nasza załoga to doświadczeni profesjonaliści, doskonale znający rynek
i potrzeby Klientów, szanujący ich czas oraz pieniądze. Niezawodność i profesjonalizm firmy beta-druk sprawiły, że naszymi stałymi Klientami są banki, instytucje finansowe, sądy, szkoły, urzędy oraz szereg firm, które współpracują z nami od lat.

  


Przejdź do strony głównej
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
Wchodzę Rezygnuję