wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » wysyłka i zwroty

wysyłka i zwroty

 1. Po złożeniu zamówienia klient otrzyma e-mailem informację o złożonym zamówieniu.
 2. Realizacja zamówienia rozpocznie się po tym, jak do sklepu dotrze od klienta zwrotny e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 3. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych.                            Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. W przypadku realizacji zamówienia towaru o niestandardowym czasie realizacji, „beta-druk” niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania klienta o możliwym czasie realizacji zamówienia. W razie braku akceptacji nowego czasu realizacji zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. Zamówienie wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych
 4. Termin otrzymania przesyłki  = czas realizacji + czas dostawy.
 5. Możliwe formy dostawy:
 • Poczta Polska - gotówka przy odbiorze - przesyłka priorytetowa, czas dostawy do 3 dni roboczych. 
 • Kurier DHL - przedpłata na konto - czas dostawy do 2 dni roboczych.                                                                                                                                      
 • Dostawa na terenie Wrocławia - czas dostawy 1 dzień roboczy.                                              
 • Odbiór własny w wybranym punkcie:


 
ul. Tęczowa 84, Wrocław
Pn.-Pt. 7.00 - 15.00
tel. 71 341 22 41
Lizawice12, Oława
Pn.-Pt. 8.00 - 16.00
tel. 71 301 90 01
tel. 607 109 997
 

   

 


6. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności dostarczyciela.

Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. Przy odbiorze przesyłki (po zapłaceniu) klient ma prawo do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie przesyłki.


 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
   
  • gotówka przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub pracownik firmy
   "beta-druk",
  • termin płatności - TYLKO dla klientów którzy mają z nami podpisaną umowę: wpłata całej należnej kwoty na rachunek „beta-druk” do dnia wskazanego na fakturze VAT,
  • przedpłata na konto: realizacja zamówienia zaczyna się po zaksięgowaniu pełnej kwoty wartości zamówienia na koncie sklepu.

 2. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie

  Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz
  o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny "klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, powielany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towary muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone wciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 3. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

 4. Reklamacje.

  Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy i spełni warunek z punktu 10, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres firmy:

  "beta-druk" Rękas Bernadeta

  Lizawice 12
  55-200 Oława

  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane
  z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki
  i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej wciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełno wartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład
  z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
WchodzęRezygnuję