wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » logistyka

logistyka

alt
Dzięki zaawansowanym systemom informatycznym zbieramy zamówienia od przedstawicieli firmy naszego kontrahenta
z całego kraju, a także z zagranicy, realizujemy je i dostarczamy towar pod wskazany adres
w terminie ściśle określonym umową.
Dla naszego zleceniodawcy to niewątpliwie oszczędność czasu i pieniędzy.

System centralnego zaopatrzenia w druki
a także inne elementy wchodzące w skład naszej oferty, bardzo dobrze się sprawdza
w takich firmach jak banki, zakłady produkcyjne o szerokim zasięgu sprzedaży, sklepy sieciowe, ośrodki zdrowia oraz urzędy administracji publicznej.

Posiadamy powierzchnie magazynowe oraz sprawdzone systemy kontroli i komunikacji, dlatego oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie poligrafii.
 


 

 
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
WchodzęRezygnuję