wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Subwencja PFR

Subwencja PFR

Szanowni Państwo
Nowoczesna, profesjonalna firma produkcyjno-handlowa „beta-druk” działająca na rynku od 26 lat pragnie przedstawić Państwu szeroką ofertę usług poligraficznych. Wykonujemy między innymi:
 
    papier firmowy, wizytówki, pieczątki,

    teczki firmowe, broszury, materiały szkoleniowe

    foldery reklamowe, bannery, roll-upy
 
    Realizacja zamówień:
 
zamówienie można składać telefonicznie i e-mailem

    towar dostarczamy na terenie Wrocławia własnym transportem, bezpłatnie jeśli kwota zamówienia przekroczy 100 zł. netto

    zamówiony towar wysyłamy również pocztą za pobraniem i kurierem (klient ponosi koszt przesyłki)

    czas realizacji od 3 do 5 dni
 

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
WchodzęRezygnuję