wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » ZAMÓW KALENDARZ

ZAMÓW KALENDARZ

 
13-planszowy kalendarz z indywidualnie dobranymi zdjęciami lub grafikami to piękny okazjonalny (świąteczny, ślubny, komunijny, urodzinowy, itp.) prezent, który w estetycznej
i artystycznej formie zatrzyma w czasie najpiękniejsze i najważniejsze chwile z życia – uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół, ciekawe podróże lub wszelkie inne ważne wydarzenia. Specyfika takiego kalendarza umożliwia zrealizowanie wielu oryginalnych koncepcji tematycznych, dzięki którym każdy kalendarz jest unikalny i przynosi Państwu wiele radości przez cały rok.

Estetycznie wykonane, czytelne kalendarium, które możemy dostosować do Państwa potrzeb (np. poprzez uwzględnienie rodzinnych świąt, rocznic i wszelkich ważnych dla Państwa dni) dodatkowo podkreśla oryginalność kalendarza.

Zamówienie kalendarza 13-planszowego:
  • format A3+ (32cm x 42cm)
  • papier kreda 150g
  • łączone spiralą
 
ilość zamówionych egzemplarzy cena brutto za sztukę
1 sztuka 35 PLN
3 sztuki 33 PLN
5 sztuk 30 PLN
10 sztuk 28 PLN
20 sztuk 26 PLN
30 sztuk 24 PLN
40 sztuk 22 PLN
50 sztuk 20 PLN
powyżej 50 sztuk wycena indywidualna
 
Jak składać zamówienia:

Parametry zdjęć do kalendarza:
  • szerokość 29 cm, wysokość 30 cm,
  • rozdzielczość min 150 dpi, max 220 dpi (im większa rozdzielczość tym lepsza jakość wydrukowanego zdjęcia),
  • plik zapisany w formacie: „.jpg” lub „.pdf”
  • opis zdjęć musi zawierać nazwę miesiąca, na którgo karcie dane zdjęcie ma być zamieszczone. Opis może być zawarty w nazwie plików lub wykonany w jakimkolwiek edytorze tekstowym.

Pliki wraz z opisem należy dostarczać drogą mailową na adres: grafik@betadruk.pl lub na nośnikach elektronicznych do działu handlowego firmy lub punktów sprzedaży. Szczegółowych informacji dotyczących zamówień oraz akceptacji kalendarza (przed wydrukowaniem) udzielamy telefonicznie:
71 301 90 00(01) lub drogą mailową: anna.mandzukowska@betadruk.pl
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
WchodzęRezygnuję