wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » wydawnictwo

wydawnictwo

alt
Wieloletnia współpraca z uczelniami wyższymi skłoniła naszą drukarnię do rozszerzenia świadczonych usług o działalność wydawniczą.

Jako wydawnictwo oferujemy naszym klientom:
  • nadanie publikacjom numerów ISBN.
  • skład i łamanie tekstu; książek, podręczników, katalogów, prac naukowych, albumów, czasopism,
  • opracowanie typograficzne publikacji,
  • projektowanie graficzne okładek,
  • druk: offsetowy, cyfrowy,
  • oprawa introligatorska:
    oprawa twarda, miękka, szycie, klejenie, bindowanie,foliowanie, lakier wybiórczy, tłoczenie, złocenie,sztancowanie,
 
 
wyceny i zlecenia poligraficzne:
 
 
e-mail: info@betadruk.pl

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
WchodzęRezygnuję