wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » regulamin sklepu

regulamin sklepu

 
 1. Sklep internetowy, działający pod adresem http://www.betadruk.pl, prowadzony jest przez firmę „beta-druk” Rękas Bernadeta, NIP 897-003-26-02, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Tęczowej 84.

 2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

 3. Zamówienia są przyjmowane przez strony internetowe: www.betadruk.pl lub telefonicznie:
  tel. 71 301 90 00(01)
  tel. 607 109 997
  e-mailem: sklep@betadruk.pl

 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni robocze po godz. 15.00, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego. Firma "beta-druk" funkcjonuje w dni robocze w godzinach 8 - 16.

 5. Kupujący zobowiązany jest do podania adresu e-mail poprzez który zostanie potwierdzone zamówienie oraz numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego pod którym będzie możliwy kontakt z zamawiającym w razie potrzeby.

 6. Po złożeniu zamówienia klient otrzyma e-mailem informację o złożonym zamówieniu. Realizacja zamówienia rozpocznie się po tym, jak do sklepu dotrze od klienta zwrotny e-mail
  z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 7. Firma "beta-druk" Rękas Bernadeta zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

 8. Nieprawidłowo wypełnione formularze i zamówienia nie będą rozpatrywane.

 9. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni roboczych nie będą realizowane.

 10. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

 11. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie 71 301 90 00, 71 301 90 01 lub e-mailem pod adresem sklep@betadruk.pl. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

 12. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, „beta-druk” niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, wycofywania ze sprzedaży niektórych produktów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

 13. W przypadku gdy wartość zamówienia wynosi równo lub powyżej 300 zł brutto przed rabatem, ostateczny koszt zakupu towaru jest pomniejszony o koszt przesyłki i stanowi równowartość wartości zamówienia. W takim przypadku "beta-druk" zastrzega sobie możliwość wyboru formy transportu wyłączając "Odbiór własny".

 14. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. W przypadku zamówienia towaru o niestandardowym czasie realizacji, „beta-druk” niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania klienta o możliwym czasie realizacji zamówienia. W razie braku akceptacji nowego czasu realizacji zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. Zamówienie wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

 15. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.
   
 16. Możliwe formy dostawy:

  Poczta Polska - pobranie lub przedpłata na konto - przesyłka ekonomiczna, firma kurierska DHL - przedpłata na konto.
 17. Dostawa na terenie Wrocławia, czas dostawy 1 dzień roboczy.
  Odbiór własny - czas oczekiwania 2 dni robocze po uzgodnieniu telefonicznym.
   
    ul. Tęczowa 84, Wrocław

  Pn.-Pt. 7.00 - 15.00

  tel. 71 341 22 41
  Lizawice 12, Oława

  Pn.-Pt. 8.00 - 16.00

  tel. 71 301 90 01
  tel. 607 109 997
   
 18. Druki świadectw szkolnych, giloszy, legitymacji etc. sprzedajemy tylko na bezpośrednie zamówienie placówek oświatowych lub osób prowadzących działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą w/w druków. 

 19. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności dostarczyciela. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. Przy odbiorze przesyłki (po zapłaceniu) klient ma prawo do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie przesyłki.

 20. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
   
  • gotówka przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub pracownik firmy "beta-druk",
  • termin płatności - TYLKO dla klientów którzy mają z nami podpisaną umowę: wpłata całej należnej kwoty na rachunek „beta-druk” do dnia wskazanego na fakturze VAT,
  • przedpłata na konto: realizacja zamówienia zaczyna się po wpłacie na wskazane w informacji o złożonym zamówieniu konto, pełnej kwoty wartości zamówienia.

 21. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz
  o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, powielany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towary muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone
  w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 22. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

 23. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy i spełni warunek z punktu 19, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres biura handlowego firmy:

  "beta-druk" Rękas Bernadeta
  Lizawice 12
  55-200 Oława

  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane
  z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki
  i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład
  z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 24. Zdjęcia zamieszczone w sklepie internetowym nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. „beta-druk” Rękas Bernadeta zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów
  w zamieszczonych na stronie internetowej informacjach.

 25. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 26. Oferta ważna tylko na terenie Polski. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 71 301 90 00, 71 301 90 01 lub pocztą elektroniczną na adres sklep@betadruk.pl . Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
WchodzęRezygnuję