wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Witamy na naszych stronach

Witamy na naszych stronach

Szanowni Państwo
Nowoczesna, profesjonalna firma produkcyjno-handlowa „beta-druk” działająca na rynku od 26 lat pragnie przedstawić Państwu szeroką ofertę usług poligraficznych. Wykonujemy między innymi:
papier firmowy, wizytówki, pieczątki, teczki firmowe, broszury, materiały szkoleniowe foldery reklamowe, bannery, roll-upy


Realizacja zamówień: zamówienie można składać telefonicznie i e-mailem towar dostarczamy na terenie Wrocławia własnym transportem, bezpłatnie jeśli kwota zamówienia przekroczy 100 zł. netto zamówiony towar wysyłamy również pocztą za pobraniem i kurierem (klient ponosi koszt przesyłki) czas realizacji od 3 do 5 dni.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Witaj użytkowniku
Zgodnie z przepisami obowiązującymi od 25 maja 2018 r tj. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1-88). zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną Polityką prywatności. Informujemy w niej, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz z tego tytułu prawa. W związku z tym komunikatem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych danych osobowych, w tym loginów i haseł. Jeśli wyrazisz zgodę na korzystanie z naszej strony przejdź do działu polityka prywatności
WchodzęRezygnuję